Poznaj wyjątkowy software

Very Tool Self Service

forIndustryOfficeFunGymAutomotiveHelpDesk

Wyjątkowe oprogramowanie, które dostarczamy oferuje wszystkie podstawowe funkcje potrzebne do prowadzenia biznesu w prezentowanym obszarze. Tworzymy dedykowane moduły pod indywidualne potrzeby naszych klientów.

How Tool is that?

Very Tool. Odkryj innowacje dla Twojej firmy!

Very Tool to narzędzia stworzone i sygnowane przez markę Appgreat. Zespół doświadczonych specjalistów i technologicznych zapaleńców połączył siły, by wprowadzić na rynek narzędzia, które pozwolą usprawnić firmy, zoptymalizować zachodzące w nich procesy, odciążyć zatrudniony personel i skrócić czas oczekiwania Klientów. Very Tool pomagają na każdym szczeblu Twojego biznesu – od kadry zarządzającej, przez wykonawców po odbiorców usługi. Poznaj możliwości zaawansowanej technologii w intuicyjnej i łatwej w obsłudze formie. Odkryj Very Tool!

Image module
Usprawnienie pracy
Większa efektywność nie musi oznaczać kosztownego zatrudniania nowych pracowników. Very Tool to szybsze reagowanie i sprawniejsze działanie!
Image module
Automatyzacja
Zmniejszenie kolejek to redukcja niezadowolenia wśród Klientów. Very Tool to możliwość samoobsługi na najwyższym poziomie!
Image module
Wspomaganie procesów
Dzięki elastycznym możliwościom narzędzi Very Tool, rozwiązania zostaną dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Odciążony personel stanie się wydajniejszy, a satysfakcja z pracy wzrośnie.
Image module
Płatności gotówkowe
Możliwość integracji z platformą NeoPay oraz opłaty gotówkowe sprawiają, że obsługa narzędzi jest łatwa i kompleksowa. Po prostu... Very Tool.
Obszary operacyjne

Rozwiązania dopasowane do Twojego biznesu!

Banner image
Very Tool for Industry
Kioski oraz urządzenia do automatyzacji procesów to narzędzia, które doskonale sprawdzą się w przemyśle. Fabryki i działy produkcji wsparte nowoczesnymi rozwiązaniami są nie tylko nowocześniejsze, ale także bardziej efektywne i przyjazne pracownikom.
zobacz więcej
Banner image
Very Tool for Office
Nowoczesna firma to taka, która potrafi korzystać z osiągnięć technologicznych. Innowacyjne narzędzia nie tylko ułatwiają pracę, optymalizują procesy i pomagają na szybsze dopinanie poszczególnych zadań, ale też podnoszą Twój prestiż w oczach Klientów, potencjalnych prcowników i konkurencji.
zobacz więcej
Banner image
Very Tool for Gym
Zapoznanie się z grafikiem i zmianami dotyczącymi zajęć czy zapisy jeszcze nigdy nie były takie łatwe! Odciąż swoich pracowników automatyzując część z ich obowiązków i pozwól klientom na szybką oraz samodzielną rejestrację!
zobacz więcej
Banner image
Very Tool for Fun
Nikt nie traktuje stania w kolejkach, możliwości wyczerpania limitu miejsc czy szukania gotówki w kategoriach przyjemności. Jeżeli więc Twój biznes dotyczy branży rozrywkowej, Very Tool pomoże zapewnić Twoim Klientom najwyższy komfort obsługi, bez zbędnych niedogodności.
zobacz więcej
Banner image
Very Tool for Automotive
Naszpikowane nowoczesnymi rozwiązaniami wnętrza aut nie powinny odbiegać od narzędzi wspierających ich dystrybucję. Very Tool ułatwia nie tylko zdobywanie informacji na temat poszczególnych modeli, ale też sam proces sprzedaży - drukowanie umów, fakturomat itd.
zobacz więcej
Banner image
Very Tool for HelpDesk
Jeśli pomagać to na najwyższym poziomie! W bezpośrednim kontakcie z Klientem pierwsze wrażenie jest nie do przecenienia. Wykreuj swój w pełni profesjonalny wizerunek, zaawansowany technologicznie i uważny na potrzeby Klienta.
zobacz więcej
Twój sposób na biznes

Intuicyjne zarządzanie

Nowe podejście do zarządzania nie tylko ułatwi pracę Twoim ludziom, ale przede wszystkim poprawi wydajność, zoptymalizuje procesy i wygeneruje oszczędności. Sprawdź, co zyskasz dzięki Very Tool!
  • Idealne dopasowanie
    Poznaj narzędzia, które zaskoczą Cię kompatybilnością z Twoją branżą. Dobierz odpowiednie urządzenia i zyskaj nowe możliwości!
  • Biznes w stylu Very Tool
    Nowoczesność, dynamika, zorientowanie na klienta i wysoka konkurencyjność. Oto wartości sygnowane rozwiązaniami Very Tool. Czy Twoja firma jest na nie gotowa?
  • Nielimitowane możliwości
    Wysoka personalizacja, komfort użytkowania i intuicyjność każdego urządzenia Very Tool pozwolą Ci spełniać potrzeby Klientów tak sprawnie, jak nigdy wcześniej.
Nowa odsłona biznesu

Odkryj Very Tool dla Twojej firmy!

Sprawdź, co oznacza innowacyjność w najlepszym wydaniu. Zoptymalizuj procesy i korzystaj z najnowszych technologii!
POPROŚ O WYCENĘ