Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Najnowsza realizacja Appgreat&Neosystem – wrzesień 2020.

Dosłownie kilka dni temu uruchomiliśmy w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu https://lnkd.in/g6KddnZ multiplaner . Jest to moduł aplikacji multivee www.multivee.pl obsługujacy sale konferencjne , gabinety i biura.

Specjalnie dla naszego partnera Ultranet www.ultranet.com.pl który był odpowiedzialny za całość projektu ( nowy bdynek WSB we Wrocławiu) https://lnkd.in/gREMRHG, dostosowaliśmy i wdrożyliśmy multiplaner ,który będzie służył wykładowcom , studentom ale także administracji i marketingowi uczelni.

Podstawową funkcjonalnością systemu jest informowanie studentów a także kadry o godzinach rozpoczęcia i zakończenia zajęć , zajętości sal ( z sygnalizacją LED ).Umieszczenie pełnej agendy na najbliższe dni ( synchronizacja z kalendarzami ) oraz możliwość dynamicznych zmian.
Dodatkowo multiplanner posiada opcje zgłaszania usterek i uwag a także funkcje lokalizatora oraz nośnika informacji i reklam.

Przed każdą z 58 sal został zainstalowany dotykowy monitor PHILIPS 10BDL4151T zasilany po POE. Aplikacja multivee z modułem multiplanner na Android . Całość zarządzana jest przez Dashboard CMS w wersji WEB.

Dziękujemy za zaufanie !